ДОСЛІДНИК ЧЕРВОНОЇ КНИГИ

БОТАНІЧНИЙ КОНКУРС

Конкурс відбувся у 2016-у році. Ми запропонували всім охочим відшукати у своїй місцевості рослини, занесені до останнього видання "Червоної книги України" (2009 рік). Потрібно було не просто знайти червонокнижну рослину, а ще й сфотографувати її листки, суцвіття, супліддя, порахувати кількість рослин, які ви відшукали, якомога детальніше описати екотоп (місце, де вони зростають), вказати його GPS-координати. Коротше кажучи, добре попрацювати. 

Ковила пірчаста. Сфотогафувала учасниця Тетяна Легка.

У конкурсі взяли участь діти й дорослі з Вінницької, Кропивницької, Житомирсь-кої й Рівненської областей. Їхню працю оцінювали професійні ботаніки (Яків Дідух, Микита Перегрим, Олеся Безсмертна, Власта Лоя). 

Півник понтійський. Сфотографувала Росіта Корнієнко. 

Переможцем визнали Росіту Корнієнко, яка керує гуртком "Природничі фантазії" у Кропивницькій області. Вона описала місцезнаходження багатьох рослин, що зникають: Астрагал понтійський, Астрагал одеський, Брандушка різнобарвна, Півник понтійський... Всього аж 8 видів! У подарунок переможниця отримала участь у фототурі від Bogomaz Conservation Photography (тур сім'ї Богомазів із фотографування дикої природи). 

Друге місце посіла Тетяна Легка з Екологічного центру Рівненського міського палацу дітей та молоді. Вона знайшла Ковилу пірчасту й отримала модний рюкзак Surikat.

Ось так наші учасники зробили свій внесок у ботанічну науку України. 

Карагана скіфська. Росіта Корнієнко. 

Астрагал понтійський. Росіта Корнієнко. 

Стежте за нами:
  • Black Facebook Icon
Зелений Ліхтарик
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now