ОСІННІЙ ФОТОКВЕСТ: ПІДСУМКИ ВІД ЗАЙЦЯ

Вітаю, друзі, любі мої перці, кавунці, миші та бурундуки! Це я, ваш Заєць. Нарешті лапи дійшли написати підсумки квесту. Розумієте, я восени страшенно зайнятий, нічого не встигаю. Ну, менше з тим...

Наш логотип від команди "Пан Рапан" :)

"Фотолеви", вперед!

  Так от, гріюся я днями під ковдрою, слухаю шурхіт осінніх листочків... І раптом чую: «Вставай, ледащо! Коли вже про квест напишеш?» Навіть ноут-бука мені під мій пеньочок принесли.

  Я спершу розплющив одне око. Та як прочитав, що у нас є команда з Фінляндії, в мене миттю й друге розплющилося. А як почитав назви команд... Сон як рукою зняло! Ну ви тільки погляньте: «Мала кучка», «Третій поверх», «Бурундуки», «Пан Рапан», «Пісківські миші», «Гладіолусові гладіатори»... Гладіолус, це, до речі, ніяка вам не квітка, а великий поважний кіт, член команди, як я зрозумів.  А ще – «Круті перці», «Фотокавуни», а на етапі реєстрації був ще й «Іван Квасоля». Ех ти, Іване, що ж ти так підкачав, фоток не прислав?! А таку ж назву придумав... Я б тобі, може, якусь морквину вділив за креативність.

Львів і Київ залишаються нашими найактивнішими містами. Проте! У Київській області спалахнули нові точки ліхтариківської активності: село Дружня та місто Ірпінь. Боярка не просто тримає позиції, а ще й вийшла у трійку переможців.

Маємо нову команду 

з Полтавщини, а саме – 

із села Піски-Удайські! «Пісківські миші» були, до речі, дуже шустрими. Вони першими надіслали нам свої фото й отримали спеціальний приз.

Гладіолус та його "Гладіатори" 

"Соколине око"

Ну а справжня «бомба» цього сезону – команда «Гей, соколи!». Вони провели квест у фінських лісах біля міста Тампере. Та ще й написали нам цілу купу смішних коментарів до своїх світлин... Передайте од мене щирий привіт фінським зайцям!

"Гей, соколи!" з Тампере

Найбільше балів цього разу набрали команди, які брали участь у попередніх квестах: схоже, добряче натренувалися.

Вітаємо команду “Curiosity” зі Львова, «Фотокавунів» з Боярки і команду «Тато-мама-я» зі Львова. Спеціально відзначаємо «Пісківських мишей», які розширили межі нашого квесту на Полтавщину.

До речі, ми дізналися ще одну причину, чому одні з наших переможців – «Фотокавуни» – такі завзяті. Річ не тільки в тому, що квест допомагав готувати я, найрозумніший у світі Заєць. Тут ще й гени відіграли свою роль. Виявляється, дідусь хлопців бував у далеких і довгих походах. Про це розповіли нам члени команди. В одному з таких походів на Урал дідусь знайшов «відьмині кільця», про що пише у похідному щоденнику. Ним теж поділилися «Фотокавуни», спасибі за таку цікавинку!

"Curiosity"

Я вдячний вам, друзі, за ваш час, бажання пізнавати природу навіть у туман і дощ. А особливо – за ваш гумор і креативність! Хто-хто, а я це можу оцінити.  Сподіваюся побачити вас на інших заходах "Ліхтарика". А поки - просто насолоджуйтесь фотографіями. Що робитиму і я...

Бобри є!

"Гладіатори" та "Пан Рапан"

Гриби-"Гладіатори"

Гриби теж!

"Машина часу" 

А це туман над Святим озером у Фінляндії ("Гей, соколи!")

Київський туман від "Крутих перців"

"Фотокавуни" - наші переможці

"Фотолеви"

Найбільша сосна у лісі.

"Фотокавуни"

"Бурундуки"

створили осінню

палітру

"Мала кучка" знайшла великий жолудь

Лісовий садочок "Бум-бу-ру-рум" - невгамовний учасник всіх наших квестів

Отже, до зустрічі на зимовому квесті! Я вже чекаю, а ви?

Ваш Заєць

Стежте за нами:
  • Black Facebook Icon
Зелений Ліхтарик
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now