Наша візія - щасливі сім'ї, що живуть у гармонії з природою.

Наша мета - надати інструменти для цікавого                 дослідження природи всією сім'єю. Автори та батьки у нашому журналі діляться ідеями, порадами та своїм досвідом вивчення живого світу разом із дітьми, щоб надихнути інших.

І що далі?

Ми організовуємо екскурсії з професійними біологами, де жителі міст знайомляться з різноманіттям рослин і тварин, які живуть по cусідству. Діти та батьки беруть участь у наших проектах, де разом досліджують, спостерігають і відкривають для себе дивовижні речі навколо.

Радо запрошуємо погортати наш журнал і приєднуватися до заходів. Хай ваше спілкування  з природою завжди буде дружнім і теплим!

Ми вже провели понад 150 усіляких заходів: вистежували птахів, навчалися розрізняти лишайники, шукали гриби, збирали гербарії, спостерігали за тим, як розквітають первоцвіти, робили хімічні експерименти, створювали карти, дивилися в біноклі та порпалися в землі, пили чай у лісі на старій колоді. Усе це ми робили й у затишку бібліотек, у залах музеїв, у лісі й у полі, влітку і взимку, раннього ранку і темної ночі. І не збираємося зупинятись!

Чого ми прагнемо?

Стежте за нами:
  • Black Facebook Icon
Зелений Ліхтарик
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now